"

Post og besøksadresse

Røros Vinduer og Dører AS
Osloveien 38
NO-7374 Røros

Telefon : +47 72 40 63 00
E-post  : ordre@rorosvinduet.no

VÅRE ÅPNINGSTIDER
Kontor: Hverdager 08.00 - 16.00 
Lager: Hverdager 07.00 - 15.00

NB! I uke 29-30 og 31 holder fabrikken stengt.

Men våre ordrebehandlere vil være tilgjengelig på telefon 72406300.

Fakturaadresse

Røros Vinduer og Dører AS
c/o Isola
Prestemoen
NO-3945 Porsgrunn

Organisasjonsnummer : NO 976 982 576

Daglig leder

Tor Lømo-Hansen

Daglig leder

90761197
t.lomo-hansen@isola.no

Servicekontor

terjenordhagen

Terje Nordhagen

Salgsleder

95468168
t.nordhagen@isola.no
senahid

Senahid Hurtic

Avdelingsleder Servicekontor

90668211
sh@rorosvinduet.no
Eldbjorg

Eldbjørg Haanæs

Kundekonsulent

72410305
eh@rorosvinduet.no
rune

Rune Brynhildsvoll

Prosjektselger

48853594
rune@rorosvinduet.no
bente

Bente Jensvold

Kundekonsulent

72410591
bj@rorosvinduet.no
katrine

Katrine Sandnes

Kundekonsulent

72412404
k.sandnes@rorosvinduet.no

Kundesupport/service/kvalitet/HMS

Dag Sture

Dag Sture Sundt

Kvalitetsleder

47632537
d.sundt@rorosvinduet.no
geir

Geir Østgårdsgjelten

Serviceleder

48843536
servicebil@rorosvinduet.no

Produksjonsledelse

Lars

Lars Ingvar Telle

Fabrikksjef

99226615
l.telle@rorosvinduet.no
gjermund

Gjermund Horten

Produksjonsleder

91702841
g.horten@rorosvinduet.no
tore

Tore Børresen

Produktsjef

94807383
tore@rorosvinduet.no

Teknisk/ IT / Vedlikehold - produksjon

tomas

Tomas Bozenik

Teknisk leder

40097269
t.bozenik@rorosvinduet.no
danie

Danie Ryen

IT-sjef

40091690
d.ryen@rorosvinduet.no

Innkjøp

haavard

Håvard Stene-Johansen

Innkjøper/Purchaser

95900165
h.johansen@rorosvinduet.no

Distriktssjefer

johnnyandersen

Johnny Andersen

Nordland

91 59 17 85
j.andersen@isola.no
oeyvindleroeen

Øyvind Lerøen

Rogaland/Agder

91 62 38 22
o.leroen@isola.no
royarvesmoerholm

Roy Arve Smørholm

Møre og Romsdal

91 64 55 62
r.smorholm@isola.no
terjenordhagen

Terje Nordhagen

Hedmark/Oppland

95 46 81 68
t.nordhagen@isola.no
PersonW10 Rune Kvande

Rune Kvande

Nord- og Sør Trøndelag

90 63 37 88
r.kvande@isola.no
Tor Ivar Skogsrud

Tor Ivar Skogsrud

Buskerud/Vestfold/Telemark

99 15 38 30
t.skogsrud@isola.no
tordlarsen

Tord Larsen

Troms og Finnmark

91 51 44 47
t.larsen@isola.no
torekristiansen

Tore Kristiansen

Østfold/Akershus/Oslo

90 86 42 11
t.kristiansen@isola.no
Espen Sandsto

Espen Sandstø

Hordaland/Sogn og Fjordane

45 90 39 60
e.sandsto@isola.no